Přeskočit na obsah Přeskočit na zápatí

HUDEBNÍ PRODUKCE & KOMPLEXNÍ AUDIO PRÁCE

Sunteem records nabízí několik typů studií – nahrávací, produkční, podcastové, postprodukční pro filmové audio a masteringové studio ve Zlíně a v Bystřici pod Lopeníkem. Sunteem records slouží jak firmám pro komerční účely, tak i pro muzikanty.

Studio bylo založeno v roce 2003 ve Zlíně a za dobu jeho existence zde vznikly hudební nahrávky, remixy, audio knihy, podcasty a reklamní spoty pro spoustu zajímavých českých a zahraničních klientů.

Značka Sunteem records patří do mediálně-výrobní skupiny společnosti Firestarter s.r.o.

808080+

Počet projektů od roku 2003

0

sutdia Sunteem records

Pojďte se k nám podívat

Nemáme legendární přechod pro chodce jako v Abey Road, ani ikonické echo komory jako v Capitol Records, ale kafe vám uvaří švýcarský Jura, výhled budete mít do zeleně a vůbec pohodu pro práci. Než se potkáme v Sunteem records, můžete se k nám podívat prostřednictvím krátkého filmu.

služby studia

Sunteem records - historie studia koláž

Historie

Dříve nám k práci stačilo velmi málo. Nejen proto, že jsme s ničím jiným neuměli pracovat, ale neměli jsme ani peníze na nákup skutečně profesionálního vybavení.  Základem byl počítač, zvuková karta Ozone od M-audio, monitory M-Audio BX 8, kontroler UC 33 od Evolution bez motorizovaných faderů., keyboard Yamaha PSR-320.. a samozřejmě gramofony Technics 1210 MK II. A všudypřítémné mobily Nokia!

V našichi studiích používáme

Go to Top