Přeskočit na obsah Přeskočit na zápatí

FAQ

Často kladené otázky a odpovědi na ně.

Jasně, že ji můžete přinést do studia, ale pro profesionální práci je třeba pracovat s formátem, který není tzv. komprimovaný. Takový formát je .wav v různých kombinacích. Minimálně 16bit a 44.1 kHz, stereo. Nejlepší je 24bit a 48 kHz, stereo.

Díky za zájem natáčet v Sunteem records. Natáčení ve studiu je možné pouze po předchozí dohodě a odsouhlasení termínu natáčení. Pouze ve zcela vyjímečných situacích můžeme nabídnout přednostní nabídnutí frekvence ve sudiu.

Ve studiu Sunteem records natáčelo již spousta studentů, kteří byli rádi, že si můžou dovolit profesionální přístup stejně jako profesionální hudebníci. Studio je tedy cenově dostupné i studentům, kteří si na svou tvorbu vydělají třeba na brigádě.

Velmi snadným způsobem – po uhrazení studiové práce dostáváte finální master skladby formou ke stažení z našeho zabezpečeného portálu. Skladbu dostanete dle dohody v několikati formátech dle následného užití pro lis CD a online distribuci.

Ano, i takovou zkušenost máme. Nejdříve si prosím prohlédněte sekci vybavení studia, pokud se jedná o profesionální plugin, nejspíš ho zde najdete. Tedy byl získán legální a placenou cestou a máme k němu licenci. V opačném případě budeme hledat podobně znějící plugin, který již máme. Z bezpečnostních důvodů neinstalujeme žádné pluginy.

Výsledek musí být top i u “dema”. Umíte ve svém těle vypnout jednu ledvinu? Půlku mozku? Nechat fungovat jen třetinu plic? Nejde to, že? Aby tělo fungovalo dobře, potřebuje pracovat na 100% a v kooperaci všech orgánů. A tak ani naše stroje nepracují na půl, nekvalitní práci neděláme.

Takže dárek z lásky! Krásné gesto, rozumím tomu. Můžu vám garantovat korektní přístup, že vaše nahrávka bude pouze pro vaše uši a vaší ženy a nikdy se nedostane na veřejnost. Privátní věci nezveřejňujeme v rámci propagace studiové práce.

Běžná dodací lhůta je 7 dnů. Záleží však na okolnostech v rámci spolupráce klienta při odsouhlasení mixu a masteru. Pookud máme dobrou komunikaci, pak jdou věci většinou hladce a bez komplikací. Pokud jde však o kompletní produkci, mix a mastering pak je to 14 dnů, protože zde mají klienti plný VIP servis a získávají často větší počet verzí.

Ano, umíme. Své DJ sety u nás přímo nahrávali DJs různých žánrů. Tyto jsme následně ještě zvukově ošetřili a pak rovnou na masterign pro top zvuk. DJ set, který má být výkladní skříní umělce, musí být zvukově na úrovni, bude vás tak dobře a dlouho reprezentovat. Je to prostě investice, která se vám násobně vrátí.

V Sunteem records používáme pouze prémiové vybavení, takže i váš hlas dostane to nejlepší pro záznam. Budete spokojení s mikrofonem Neumann U 87? Samozřejmě, že budete, zvláště když k tomu přidáme hřejivý lampový zvuk z kompresoru Universal audio LA-610 MK II. Pokud vás zajímá víc, navštivte prosím sekci vybavení studia.

Určitě ano! Velmi dobrý dotaz, vůbec ne hloupý. Rozezpívání je nutné pro každého profesionálního zpěváka. Hlasivky jsou sval a ten potřebuje nejen trénink, ale před samotným výkonem i rozehřát a správně nastavit.

spolupracujeme

Go to Top