Přeskočit na obsah Přeskočit na zápatí

Reference

Petra nám doporučil společný známý. Jako člověk působící v rádiu má Petr perfektní přehled o aktuálních trendech a zvukových modelech, což potvrdil při práci na remixu Kryštof. Původně kytarovou nahrávku přetransformoval v moderní taneční track se zřetelnými rozhlasovými ambicemi. Velké díky, velká spokojenost…

Libor Lisý – label manager, EMI Czech Republic

Petr Kopčil je můj přítel již krásných 25 let. Je to inovativní člověk, který vždy hledá nejlepší a pokroková řešení. Zároveň při práci ve studiu vytváří skvělou atmosféru. Spolupráce s Petrem a jeho týmem určitě stojí za to. Určitě doporučuji a těším se na další spolupráci v novém studiu.

Jirka Koběrský – zpěvák, autor

Potřeboval jsem prostor pro nahrání mé první skladby. Studio Sunteem Records bylo pro mě tím pravým a od prvního setkání s producentem Petrem Kopčilem, jsem věděl, že chci ve spolupráci pokračovat a pracovat společně na dalších projektech. Kvalita a profesionální přístup na vysoké úrovni mě potěšila, a tak můžu jedině doporučit!

Nikk – MC

Hledala jsem nahrávací studio s osobitým a kreativním přístupem, kde bych mohla dát život mému prvnímu pořádnému singlu a posunout se hudebně dopředu. Měla jsem to štěstí a oslovila právě Petra Kopčila, který mé představy naplnil úplně perfektně. Pokud hledáte profíka, který má mnohaleté zkušenosti v branži a přesně ví, co vaše hudba potřebuje, vřele doporučuji! Profesionální přístup, přátelská atmosféra, spousta neotřelých nápadů a schopnost dostat z vás to nejlepší – to vše charakterizuje nahrávací studio SUNTEEM RECORDS Petra Kopčila.

Dáša Vargová – zpěvačka

S naším dlouholetým přítelem, Petrem a studiem Sunteem Records, jsme spolupracovali nejednou. Pokaždé jsme byli spokojeni a nadšeni tak, jak jen může muzikant spokojený a nadšený být. Profesionální přístup, kvalitní technika, kreativita, úžasné hudební nápady, zvuk vždy křišťálově čistý a kvalitní. Těšíme se na další spolupráci. Vždy budeme Sunteem Records doporučovat!

MC DURO – kapela

Pri tvorbe hudby a nových piesní je okrem technických podmienok veľmi dôležité nadšenie a spoločné názorové prepojenie producenta a interpréta. Pri takej súhre duší sa ideálne tvorí. Petra Kopčila môžem iba odporučiť, pretože ako Firestarter vie ako človeka pozitívne nakopnúť. Štúdiu želám veľa spokojných klientov.

Brigita – zpěvačka (Slovensko)

Natočit divadelní záznam ve vyprodaném sálem je pořádný kumšt. Najít někoho kdo umí pracovat kvalitně a za cenu která dává smysl je malý zázrak. Jsme rádi že můžeme s tímto zázrakem spolupracovat.

Martin zavadil – sleduj divadlo s.r.o.

Naše spolupráce s firmou Firestarter byla opravdu výborná. Osobně si moc cením iniciativního a velmi vstřícného přístupu pana Petra Kopčila.

RNDr. Josef Němý – ředitel filharmonie Bohuslava martinů

Spolupráce se Sunteem Records byla vždy positivně úspěšná. Ať už nahráváním DJ mixů ve studiu, tak i nahrávkami ve světovém známém klubu v Londýně, Ministry of Sound. Sunteem Records srdečně doporučuji.

Rusty Fox – DJ

Jakožto Dj a hudební producent který se už nějaký čas pohybuje v oblasti hudby a také hudební produkce, se snažím pracovat s tím nejlepším, co se nabízí. Jednoznačně mohu potvrdit, že když jsem hudbu produkoval ve studiu Sunteem records tak jsem tam našel to nejlepší, co trh v oblasti audia může nabídnout od software až po hardware. Krom špičkově vybaveného studia jsem ocenil zejména profesionální a spolehlivý přístup ke mě, jakožto k zákazníkovi. Tato spolupráce pro mě byla velmi příjemná a obohacující.Mohu vřele doporučit.

Gray Tiger – DJ, producent

příští hit natočte v sunteem records

díky za spolupráci!

Umělci

Kryštof, Oceán, Maduar, Jirka Koběrský, DJ Neo feat. Martina Balogová, Jitka Charvátová (Skyline, Oceán, Fiction), DJ Orbith, Michal Poliak, Robert Burian, Jazzy a Headdy (DeFuckTo), Leo Machala, Ideafatte, Milan Saxo Strnadel, Tereza Kutrová, Brigita Tarinová, Markéta Vodičková, Filip Vítů, Alice Konečná, MC Duro, Chris Sadler, Sunteem, Kita, Rusty Fox, Evita Isabel Núňez,  Jet Fever, Monoriderz, Martini, Josef Hájek, Marie Tichá, Ocean Avenue, Nikk, Plastic Riderz, Michal Domian, Marila, B. High, Tereza Koutníková, ONMY, Subflava, Andre feat. Lů, Gray Tiger, Michal Dela, Eddie Sender, Milhaus, Cubbe, Naked Angels, Nový Směr, Jordy, N.A.P.A., Efel Curtis, Dáša Vargová, Radek Blahuš, RB : Boys, Veronika Karešová, Artmp, Muzeum Bystřice pod Lopeníkem, Divadlo Hvozdná, Filharmonie Bohuslava Martinů a další.

Firmy

Nadace Tomáš Bati, KOMA Modular, Vodafone, O2, Národní památkový ústav, LR Health & Beatuy, Filharmonie Bohuslava Martinů, OOCR Malá Fatra, DISK multimedia, Ráj plavek, Manzes, Auto.cz, ATT Investments, W&H, StomaTeam, Fénix Dental, Yes Dent, Vinprom Troyan, Daněk Nábytek, Mobile Storage, Synottip, ITC, DentaSun, Laurens, Augustiniánský dům, Derma Body Clinic, Geostav, Moda London, město Uherský Brod, město Zlín, Golden Apple Cinema, brick by brick, Autem do Švýcarska, penzion U Ráztoky, MAMIÚKLID, Scholasticus, Helou!, Epigemic, Caraukce, PRIA, MKMA, PROFIMA, Jamai Café, Bystřice pod Lopeníkem, LED promotion, ZET foundation, Business for Breakfast, Sleduj divadlo, mnoho politických kampaní a další.

Hudba

Podcast

spolupracujeme

Go to Top