Přeskočit na obsah Přeskočit na zápatí
Sunteem records - produkce

Hudební produkce

Hudební produkci (hudba na klíč, hudba na míru) od hudebního producenta můžete mít v našem studiu v all inclusive balíčku. Hudební produkce je jednou z našich speciálních služeb pro klienty, kteří jsou buď na jedné straně fantastičtí autoři, ale nemají jednoduše potřebné kompetence v oblasti hudební produkce, aranží, správného soundu, výběru správných instrumentů, efektů atd. Nebo jsou to klienti na straně druhé, kteří hudební praxi neovládají vůbec, mají ale třeba nápad na text a právě tito poptávají službu hudebního producenta, který pro ně vytvoří kompletní hudbu, a tím naplní jejich vlastní muzikantské vize. Toto vše je přiroezně náročný proces jak na čas, finance i marketingové vize. Ve studiích Sunteem records se nic neděje “náhodou” nebo “nějak”, ale naopak všechny kroky jsou promyšleny. Tím se šetří všechny myslitelné energie ve prospěch studia i klienta.

Pro koho je služba hudebního producenta vhodná?

Pro každého umělce, kdo potřebuje odbornou pomoc v rámci své hudební kariéry. S každým klientem nejprve rozebírám jeho potřebu v několika rovinách:

– zda chce opravdu vplout do hudebního světa a je ochoten přijmout všechny věci s tím spojené
– zda je jeho hudební projev natolik dokonalý, že chce věc veřejně publikovat
– zda je jeho hlasový projev na patřičné úrovni nebo je třeba se ještě zdokonalit u hlasového specialisty
– zda je skutečně připraven pro natáčení ve studiu
– zda je opravdu schonpý udělat investici do svého projektu
– zda bude ochotný spolupracovat a přijímat nejen rady hudebního producenta, ale zároveň i pokyny v rámci projektu

Miluji spolupráci s muzikanty

Za svůj život jsem založil mnoho hudebních projektů různých žánrů (X-kult, Sunteem, Monoriderz, Subflava… ) Jako autor hudby nebo textu jsem se podílel na desítkách skladeb (Jirka Koběrský, Tereza Kutrová), stejně tak mě těší velké množství remixů, které jsem udělal pro jiné umělce (Kryštof, Oceán, Jirka Koběrský, Maduar, Ideafatte, DJ Neo, Jitka Charvátová… ) Pokud se bavíme o producentské činnosti, pak mezi mé favority patří spolupráce s Tereza Kutrová, Jirka Koběrský, Dáša Vargová, Nový směr, Milan Saxo Strnadel, ONMY…

Tyto hudební žánry umím skvěle

Pokud mám použít termín specializace, pak je to na žánry, které mám za 25. let své profese dokonale naposlouchány. Jak v pasivní rovině fanouška mnoha hduebních žánrů, tak i aktivní v roli DJe, rádiového a televizního moderátora.

Je to tedy především elektronická hudba (house, dance, EDM), urban scéna (hip hop, UKG, r’n’b, soul). Přirozeně nemůžu vynechat ani velké “škatule”, kterým i dnes můžeme říkat pop nebo rock, protože na svém kontě mám i tyto produkované skladby. Často natáčeím se studovými muzikanty saxofon, akustickou kytaru, elektrickou kytaru, housle, akordeon… a stejně tak umím ovládat sampler a sequencer, HW kontrolery, VST a MIDI.

Go to Top