Přeskočit na obsah Přeskočit na zápatí

práce v terénu

Zaznamenat zvuk mimo studio je také kus dobrodružství a umění. Ať už jsme natáčeli vyprodané divadelní představení Žítkovské bohyně ve Zlíně, filharmonii Bohuslava Martinů v Praze, velké kongresy pro několik set managerů v Tatrách, propagační spoty letní manažerské školy v Itálii, reportáž z Evropského parlamentu ve Štrasburku, DJ set v legendárním klubu Ministry of Sound v Londýně, rozhovory s top světovými barmany na IBA v Bulharsku, reklamní spoty s klientkou na kolonádě v Luhačovicích… vždy u nás vítězila kvalitní technika, zkušenosti a kreativní přístup. Všechno to zní fantasticky, že? Ale je za vším mimořádná příprava, práce v předprodukci, produkci a postprodukci. Hodiny strávené na place i ve studiu. A na některé věci máte pouze jeden, jediný pokus, některé věci zase nemůžete naložit do letadla… takže škola antistresu :)

Umíme to nahrát venku

Myslím si, že je zbytečné zde jmenovat kompletní technické vybavení pro práci v terénu, tedy mimo studio Sunteem records. Ostatně, pokud by vás to opravdu zajímalo, najdete je v sekci vybavení studia a nebo se nás prostě zeptejte pod odkazem kontakt.

Můžeme vám pomoci jak s firemní akcí, kongresem, koncertem, divadelním představením, DJ show, reportážemi, podcastem v terénu, edukací, vzděláváním na pracovišti, live streamem, politickým marketingem… máte jiný nápad nebo potřebu?

Umíme to i ozvučit

Nebylo by fér zatajit informaci pro vás, že disponujeme i vlastní ozvučovací techniku. Takže ať už se jedná o malý sál, velký sál nebo fotbalové hřiště, s námi si užijete 2x 2kW čisté radosti v hi-fi kvalitě s našim FOH Yamaha DZR 315. Zvukově nakrmí hravě až 1000 lidí. Třípásmový aktivní reprobox typu bass-reflex ze série Yamaha DZR. Reproduktory ze série DZR přinášejí profesionální zvukový výkon 2000 W, kontinuální: 1300 W. Maximální výstupní úroveň: 143 dB SPL. Třída zesilovače: D. Frekvenční rozsah: 31 Hz – 20 kHz. Crossover: 700 Hz (FIR-X), 2,5 kHz (Passive). Vzorkovací frekvence: 96 kHz a FIR filtr. A/D D/A konvertory: 96 kHz AD/DA.

Přirozeně k tomu všemu máme i další potřebné vybavení, takže ať už máte na pódiu několik řečníků nebo kapelu, poradíme si i s tímto. Dále disponujeme kompletní profesionální DJ technikou od společnosti Native Instruments.

Go to Top